PRACOVNÍK/NICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH / PEČOVATEL/KA

Oblastní charita Ústí nad Orlicí Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Plný úvazek

120 Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Oblastní charita, Taušlova č.p. 714, 561 51 Letohrad
Nástup dle dohody
Výše mzdy od 120 Kč/hodinu

Oblastní charita Ústí nad Orlicí hledá pracovníka/pracovnici v sociálních službách - pečovatele/pečovatelku.

Hledáme kolegu/kolegyni do našeho týmu, který/á
- má zájem o práci se seniory a lidmi se zdravotním postižením
- je aktivní, tvořivý/á, komunikativní, rád/a spolupracuje s ostatními
- nebojí se i náročné práce
- má zkušenost nebo alespoň představu o tom, v čem tato služba spočívá (kurz pracovníka v sociálních službách je vítaný, ale není podmínkou)
- je aktivní řidič/ka (řidičský průkaz sk. B)
- ovládá základy práce na PC

Náplň práce
- přímá práce s klientem - pomoc při osobní hygieně, s oblékáním, s přípravou a podáním jídla atd.
- vedení dokumentace

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr nebo možnost i částečného úvazku nebo práce na dohodu
- vzdělávání a odborný růst
- zázemí stabilní organizace
- účast na smysluplné charitní činnosti

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem
Urbanová Marie Bc., tel.: 734 769 712, e-mail: marie.urbanova@uo.hk.caritas.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Oblastní charita Ústí nad Orlicí
  • Termin: 1.12.2020
  • Místo: Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
  • Plat: od 120 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 14.1.2021