Obsluha vstřikovacího zařízení - lisař / lisařka

FORMPLAST PURKERT, s.r.o. Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Plný úvazek

17000 — 18500 Kč

Detail pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Pivovarská č.p. 164, 561 69 Králíky
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOMLUVY
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha lisu (kontrola a ukládání výlisků)
PRACOVNÍ DOBA: 6-18, 18-6 hod.
Nepřetržitý provoz, dvanáctihodinové směny R/N (volné víkendy)
NABÍZÍME:
- perspektivní, odpovědnou a samostatnou práci
- odpovídající mzdové ohodnocení dle stupně zaučení
- dovolená navíc nad rámec zákona
- penzijní připojištění
- firemní doprava
Praxe v oboru výhodou
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem
Skotáková Nikola Ing., tel.: 465 467 406, e-mail: nikola.skotakova@formplast.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: FORMPLAST PURKERT, s.r.o.
  • Termin: 16.11.2020
  • Místo: Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
  • Plat: od 17000 Kč
  • Počet volných míst: 4
  • Datum ukončení: 12.1.2021