Manažer/ka kvality

STV GROUP a.s. Pardubický kraj, Svitavy
Plný úvazek

35000 — 45000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: stanovení systému řízení kvality v souladu s dosažením stanovených cílů kvality, tvorba, řízení a zlepšování systému kvality dle norem kvality nebo oborových standardů, řízení optimalizace procesů managementu kvality s využitím technik a nástrojů (neustálého) zlepšování, zabezpečení požadované kvalitativní úrovně vstupů, procesů a výstupů, podpora požadavků zákazníků uvnitř organizace, odpovědnost za navrhování možností zlepšování systému řízení kvality, tvorba interních směrnic a norem systému kvality a zajištění jejich dodržování, provádění externích auditů dodavatelů, šetření a analýza reklamací s cílem zvýšení kvality výrobků, poskytování konzultační a poradenské podpory v oblasti hodnocení a zvyšování kvality jednotlivým útvarům organizace
POŽADAVKY: minimálně středoškolské vzdělání, ŘP-B podmínkou
NABÍZÍME: mzdu odpovídající dosaženým výsledkům, zajímavou náplň práce, profesní i osobní růst, služební telefon a notebook, nástup ihned, příspěvky na stravování, 5 týdnů dovolené, zvýhodněný rodinný tarif pro mobilní telefony, možnost osobního rozvoje (školení, průkazy…), stabilní zázemí nadnárodní společnosti
KONTAKT: telefonicky (8-20h), e-mailem

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: STV GROUP a.s.
  • Termin: 16.11.2020
  • Místo: Pardubický kraj, Svitavy
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 11.1.2021