Konstruktér/Konstruktérka - technolog/technoložka - normovač/normovačka elektro

SVOS, spol. s r.o. Pardubický kraj, Pardubice
Plný úvazek

30000 — 45000 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu Pardubice.
Náplň práce:
- návrh elektro konstrukcí vozidel, zpracování konstrukční a výrobní dokumentace, příprava dokumentace pro zkoušení vozidel
Požadavky:
- minimálně středoškolské vzdělání technického směru elektro (autoelektrikář) zaměření
- schopnost práce v CAD - znalost Inventor, AutoCad electrical
- znalost MIL standardů výhodou
- znalost konstrukce osobních, nákladních vozidel z hlediska elektrického zapojení
- technická představivost a manuální zručnost
- znalost AJ výhodou
- zpracovávání cenových nabídek a kalkulace nákladů
- orientace v elektrických schématech a jejich tvorba
- znalost práce s MS Office
- znalost práce s IS Helios výhodou
- komunikativnost, týmová práce, kreativnost a pečlivost
Zaměstnanecké výhody:
-samostatnou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti
-možnost vzdělávání a rozvoje
-příspěvek na stravování
-služební mobilní telefon
-5 týdnů dovolené a další benefity
První kontakt e-mailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SVOS, spol. s r.o.
  • Termin: 1.12.2020
  • Místo: Pardubický kraj, Pardubice
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.1.2021