DĚLNÍK/NICE - MONTÁŽ SNĚHOVÝCH ŘETĚZŮ

Řetězárna Česká Třebová s.r.o. Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Plný úvazek

22000 Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Matyášova č.p. 2095, 560 02 Česká Třebová 2
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PP na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito
POŽADUJEME:
- SOU-vyučení
- manuální zručnost
- samostatnost a zodpovědnost
NÁPLŇ PRÁCE:
- montáž sněhových řetězů
- jednosměnný provoz
NABÍZÍME:
- 5 týdnů dovolené / 3 dny sick days
- příspěvek penzijního připojištění, pojištění odpovědnosti
- stravenky, flexipassy
- 2500 Kč za 100% přítomnost na pracovišti po dobu 3 po sobě jdoucích měsíců
KONTAKT: e-mailem

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Řetězárna Česká Třebová s.r.o.
  • Termin: 9.11.2020
  • Místo: Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
  • Plat: od 22000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 7.1.2021