Automechanik

Jan Runštuk Pardubický kraj, Pardubice
Plný úvazek

20000 — 26000 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce Kostěnice
Náplň práce: servisování a oprava motorových vozidel, diagnostika poruch, manuální údržba motorvých vozidel
Pracovní doba: 7.30 - 17.00 (přestávky v práci 1,5 hod - oběd, svačina)
Řidičský průkaz skupiny B výhodou nikoliv podmínkou
Manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost, ochota učit s novým věcem
První kontakt emailem na adrese janrunstuk@email.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Jan Runštuk
  • Termin: 1.1.2021
  • Místo: Pardubický kraj, Pardubice
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 5
  • Datum ukončení: 7.1.2021