Referent/referentka obecního živnostenského úřadu

Město Kostelec nad Orlicí Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
Plný úvazek

21260 — 31240 Kč

Detail pracovní pozice

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ VYVĚŠENO na úřední desce www.kostelecno.cz.
Uzávěrka přihlášek 10.12.2020 ve 12:00 hodin.
Přihlášky předat na sekretariát popř. podatelnu MÚ nebo zasílat na e-mailovou adresu sekretariat@muko.cz (zde budou požadované originály předloženy osobně nejpozději při výběrovém řízení).
Požadavky:
- VŠ vzdělání
znalosti v oboru:
- zákona č. 570/1991 Sb., o živnostenských úřadech
- zákona č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání
- zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele
- zákona č. 500/2004 Sb., správní řád
- zákona č. 128/2000 Sb., o obcích.
Další požadavky:
- samostatnost, důslednost, flexibilita, komunikativnost, asertivní jednání
- znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B
- splnění podmínek § 4 zákona č. 312/2002 Sb., úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů (v platném znění).
Náplň práce:
- referent/ka obecního živnostenského úřadu, výkon státní správy v rozsahu stanoveném zákonem č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání, v platném znění (dále jen živnostenský zákon),
- výkon státní správy na úseku vyřizování žádostí o koncese a živnostenské kontroly podle živnostenského zákona, řešení přestupků na úseku živnostenského podnikání a vydávání rozhodnutí o sankcích za neplnění povinnosti podle živnostenského zákona a zvláštních právních předpisů, zajišťování zemědělské agendy podle zákona č. 252/1997 Sb., o zemědělství v platném znění.
Platové zařazení: 10. třída podle platného katalogu prací NV č. 222/2010 a NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění.
- nástup 1.10.2020 nebo dle dohody.
Nabízené výhody:
- 5. týdnů dovolené, příspěvek na stravování, 3 dny indispozičního volna, pružná pracovní doba.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Město Kostelec nad Orlicí
  • Termin: 1.1.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
  • Plat: od 21260 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 10.12.2020