Montážní dělníci výrobků z plastů

REHAU Automotive, s.r.o. Pardubický kraj, Svitavy
Plný úvazek

119.5 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: montážní práce na plastových dílech pro automobilový průmysl
POŽADAVKY: SOU/SŠ, ochotu učit se novým věcem, spolehlivost, svědomitost, pečlivost, řidičský průkaz skup. B výhodou, zkušenosti s montážními pracemi v automobilovém průmyslu výhodou
NABÍZÍME: 13. plat, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, firemní kantýna, příspěvek na penzijní připojištění 6 000,- Kč/rok, příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900,- Kč/rok, příspěvek k významným životním událostem (svatba, narození dítěte), podpora volnočasových aktivit, motivující finanční ohodnocení, poskytnutí slev u vybraných externích prodejců a poskytovatelů služeb
KONTAKT: osobně (vrátnice firmy, vyplnění osobního dotazníku), telefonicky (po-čt 7-15h, pá 7-14h), e-mailem

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: REHAU Automotive, s.r.o.
  • Termin: 9.11.2020
  • Místo: Pardubický kraj, Svitavy
  • Plat: od 119.5 Kč
  • Počet volných míst: 5
  • Datum ukončení: 7.1.2021