Prodavač/prodavačka lahůdek

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
Plný úvazekDohoda o provedení práce

21000 Kč

Kontakt telefonicky od 8:00 do 18:00 hod., osobně na pracovišti (PO - PÁ do 13:00 hod.) nebo e-mailem prace@novak-mu.cz.
Místo výkonu práce na prodejně Novák Maso-Uzeniny v objektu Penny Marketu.
Požadavky:
- zdravotní průkaz
- praxe s prodejem zboží
- dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
- zodpovědný přístup k práci, samostatnost
- ochotu pracovat na dvě směny - ranní/odpolední.
Náplň práce:
- pultový prodej uzenin, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu
- příprava, krájení a doplňování zboží do pultu
- kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
- prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
- kontrola kvality a čerstvosti zboží, dodržování hygienických zásad
- dodržování pravidel HACCP
- obsluha pokladny, komunikace se zákazníky.
Nabízíme:
- možnost zaučení uchazečů bez předchozí praxe v oboru, zaškolení na prodejně
- zajímavé finanční ohodnocení, slevové poukázky na nákup zboží
- zázemí stabilní české společnosti, zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
- Multisport karta, elektronické stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
- odměna za práci o víkendech a svátcích, zaškolení na prodejně
- možnost práce i na DPP, nástup možný ihned.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • Termin: 9.11.2020
  • Místo: Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
  • Plat: od 21000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.12.2020