ŘEZNÍK/CE

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. Moravskoslezský kraj, Opava
Plný úvazek

26000 Kč

KO: Kellerová Miluše, tel.: 725 263 697, e-mail: prace@novak-mu.cz
Nástup možný ihned.
Volné pracovní místo na prodejně Novák maso-uzeniny v prostorách Penny Marketu.
Pracovní doba: PO - PÁ, ranní směna od 6:00 - 14:00 hodin, a 1x za 14 dní ranní směna v sobotu.

Náplň práce:
-bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu
-výroba polotovarů dle platných receptur společnosti
-kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
-prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
-kontrola kvality, čerstvosti zboží
-dodržování hygienických zásad
-dodržování pravidel HACCP
-komunikace a obsluha zákazníků
-obsluha pokladny

Požadavky na kvalifikaci:
-odborné vyučení bez maturity v oboru řezník-uzenář
-nebo praxi s bouráním a opracováním masa
-dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
-zodpovědný přístup k práci
-samostatnost, zručnost a pečlivost
-zdravotní průkaz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • Termin: 1.12.2020
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Opava
  • Plat: od 26000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 4.1.2021