Rozvozce pro pizzerii

TURBO PIZZA, s.r.o. Kraj Vysočina, Pelhřimov
Plný úvazekDohoda o provedení práceDohoda o pracovní činnosti

22000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce: rozvozce pro pizzerii.
Požadujeme: příjemné vystupování, komunikativní a usměvavé uchazeče, dobrou náladu, znalost Pelhřimova a okolí, stresovou odolnost vůči vyššímu počtu objednávek ve špičce, pracovitost, serióznost, velkou spolehlivost, ŘP sk. B.
Nabízíme: zaškolení a práci v novém podniku, pracovní pozici ve stále rostoucí firmě, týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevírání nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy.
Svůj zájem zasílejte na výše uvedený email, v předmětu uvádějte pozici ROZVOZ.
Nástup možný po dohodě nebo ihned.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: TURBO PIZZA, s.r.o.
  • Termin: 1.12.2020
  • Místo: Kraj Vysočina, Pelhřimov
  • Plat: od 22000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.2.2021