*Přípravář / Přípravářka masa - Velké Meziříčí

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. Kraj Vysočina, Žďár nad Sázavou
Plný úvazek

22000 Kč

Máte rádi maso a umíte vzít za práci? Přidejte se do našeho týmu NOVÁK MASO - UZENINY s.r.o. na pozici Přípravář/ka masa. Aktuálně sháníme posily do prodejny ve Velkém Meziříčí (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu)
Hledáme šikovné lidi, které bude jejich práce bavit..
Nabízíme:
" Práci ve stabilní české společnosti
" Na prodejně bez řezníka - ranní směny
" Odměnu za práci o víkendech a svátcí
" Odměnu za odpracované roky
" Slevové poukázky na nákup zboží
" Stravenky
" Lázně
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Příspěvek na aktivity - program Multisport
" Odpovídající finanční ohodnocení
Náplň práce:
" Zpracovat bourané maso, kterým doplníš pult
" Práce s mletým masem a výroba polotovarů - vše podle našich receptur
" Připravit polotovary do teplého pultu (ochucení a zamíchání mletého masa na karbanátky, sekanou.., naložit vepřové maso na výpečky, nakořenit kuřata atp.)
" Porcování kuřat - zaučíme
" Úklid a sanitace pracoviště
Po této přípravě následuje prodej a obsluha zákazníků na prodejně.
Co od tebe očekáváme?
" Pozice je vhodná pro šikovné kuchaře/ky nebo kohokoliv s kladným vztahem k masu.
" Hledáme zručného a pečlivého kolegu/gyni zapáleného do práce s masem a jeho úpravy.
" Rádi tě vše naučíme na prodejně
" Zajímavé finanční ohodnocení
" Multisport kartu
" Stravenky
" Odměnu za práci o víkendech a svátcích
" Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků
" Odměna za výročí narozenin
" Lázně
" Zaškolení na prodejně

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • Termin: 1.11.2020
  • Místo: Kraj Vysočina, Žďár nad Sázavou
  • Plat: od 22000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 29.12.2020