Všeobecná sestra

Sociální služby Uherské Hradiště, příspěvková organizace Zlínský kraj, Kroměříž
Plný úvazek

24300 — 35820 Kč

Detail pracovní pozice

PRACOVIŠTĚ Domov pro osoby se zdravotním postižením Kvasice
- Náplň práce: Plánování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu. Poskytování ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu, plnění indikací lékaře
- Požadujeme: SŠ vzdělání dle zákona č. č. 96/2004 Sb.. § 5 - Odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry, znalost práce na PC, zdravotní způsobilost a bezúhonnost, kladný vztah k lidem se zdravotním postižením, profesní vystupování, spolehlivost, samostatné rozhodování
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, 1 den Sick Day
- zájemci zašlou životopis a kopii dokladu nejvyššího dosaženého vzdělání na e-mail: lenka.pelikanova@ssluh.cz, příp. kontakt osobně nebo telefonicky (tel. 723 363 808)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

  • Zaměstnavatel: Sociální služby Uherské Hradiště, příspěvková organizace
  • Termin: 4.1.2021
  • Místo: Zlínský kraj, Kroměříž
  • Plat: od 24300 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 29.12.2020