SKLADOVÝ REFERENT

Pavel Tacl Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Plný úvazek

24000 Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Pavel Tacl - UNITA, V Aleji 845, 56151 Letohrad
NÁSTUP LEDEN 2021
POŽADUJEME:
- vzdělání - ideálně vyučení, případně maturita strojního oboru
- praxe ve výrobní firmě
- znalost práce na PC (evidence položek v informačním systému)
- řidičský průkaz sk. B, zkušenosti s řízením větší dodávky
- oprávnění k řízení VZV
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- práce na jednu směnu
- příjem, kontrola a evidence materiálu do PC
- výdeje a evidence výdejů ze skladů
- práce ve skladech
- úklid
- inventury a uzávěrky
- třídění odpadů
- příprava a organizace odvozů do sběrných dvorů
- řešení vratných obalů
- výpomoc při expedici zakázek (balení, nakládání, úklid a likvidace balícího materiálu) atd.
NABÍZÍME: příspěvek na celozávodní stravování
KONTAKT: telefonicky do 17 hodin, e-mailem nebo osobně (V Aleji 845, Letohrad)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Pavel Tacl
  • Termin: 1.1.2021
  • Místo: Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
  • Plat: od 24000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 29.12.2020