Technický ředitel

EST Stage Technology, a.s. ,
Plný úvazek

52000 — 65000 Kč

První kontakt emailem, nebo telefonicky (Po - Pá, 8:00 - 16:00)

Česká výrobní společnost zabývající se projekcí, výrobou a montáží jevištních technologií hledá zkušeného kandidáta na pozici:

Náplň práce:
o Zodpovědnost za řízení oddělení projekce, vývoj nových zařízení a kontroly (15 - 18 lidí).
o Zodpovědnost za technické zpracování a koordinaci projektů včetně provozních návazností, časových průběhů, rozpočtů a zajišťování autorského dozoru.
o Spolupráce s ostatními odděleními společnosti (obchod, výroba apod.), včetně externích pracovníků.
o Komunikace se subdodavateli o technických řešeních a jejich koordinace.
o Řešení dílčích problémů částí projektů, kontrola probíhajících projektů z věcného i obsahového hlediska.
o Zodpovědnost za inovace a tvorbu nových produktů.
o Zodpovědnost za výstupní kontrolu z výroby.
o Spolupráce při zpracování finančních rozpočtů.
o Řešení vzniklých technických problémů a situací na zakázce.
o Samostatné vypracování a projednání přípravných dokumentací a projektů.
o Vedení příslušné technické a provozní dokumentace.

Požadujeme:
o VŠ vzdělání
o Prokazatelné zkušenosti s řízením projektového týmu a projektové činnosti v oblasti integrace jevištních technologií (jevištní mechanika, osvětlení, ozvučení, systémů řízení apod.) - min. po dobu 5 let
o Prokazatelné zkušenosti z realizace integrace jevištních technologických celků (jevištní mechanika, osvětlení, ozvučení, systémů řízení apod.) na území RF či bývalého SSSR - min. po dobu 5 let
o Znalost AutoCAD.
o Orientace v ruských technických normách.
o Orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci strojů, přístrojů a zařízení.
o Ekonomické vyhodnocování projektů.
o Výborné komunikační dovednosti.
o Zkušenost s realizací veřejných zakázek.
o Orientace na ruském trhu.
o Schopnost přijmout odpovědnost, proaktivní přístup, samostatné a tvůrčí myšlení.
o Ruský jazyk - aktivně.
o Anglický jazyk - základní znalost

Nabízíme:
o Zajímavou práci v atraktivním oboru.
o Zázemí dlouholeté firmy s bohatými zkušenostmi.
o Zajímavé finanční ohodnocení.
o Osobní rozvoj a vzdělávání.
o Další zaměstnanecké výhody.

Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete vypsané podmínky, zašlete nám Váš profesní životopis na emailovou adresu: prace@eststage.com.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: EST Stage Technology, a.s.
  • Termin: 1.1.2021
  • Místo: ,
  • Plat: od 52000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 29.12.2020