PRACOVNÍK / PRACOVNICE V ADMINISTRATIVĚ - pouze pro OZP

ERGOTEP, družstvo invalidů Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Zkrácený úvazek

15000 — 17000 Kč

- PP zkrác na dobu určitou, nástup možný ihned,
- Náplň práce: vykonávání opakovaných administrativních prací podle určených postupů, zadávání údajů do interních systémů banky, práce s kancelářskou technikou (PC, skener) v bankovních aplikacích, práce s dokumenty, rozvržení pracovní doby do 17:00
- Očekáváme: znalost práce na PC, ochotu vzdělávat se a rozvíjet, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, pečlivost,
- Nabízíme: zaměstnání v přátelském kolektivu, smlouvu na hlavní pracovní poměr, možnost dalšího vzděláváí, roční odměnu dle odvedené práce, vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích
- Pracovní místo je pro OZP
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, kontaktní osoba: Teplá Jitka, tel.: 469 660 912, e-mail: tepla.j@ergotep.cz (Po - Pá 6:00 - 14:30)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
  • Termin: 2.11.2020
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 15000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 26.11.2020