Obchodní zástupce

HYSPERIA GROUP s.r.o. Jihomoravský kraj, Brno-venkov
Plný úvazek

22000 — 72000 Kč

Detail pracovní pozice

První kontakt e-mailem.
Nástup možný ihned.

Obchodní zástupce HYSPERIA GROUP, s.r.o.

Naše společnost se zabývá bezpečnostními technologiemi, zejména kamerovými systémy.
Dodáváme jak kamerové zabezpečení rodinných domů, úřadů či firem, tak se specializujeme zejména na náročnější technologická řešení pro zabezpečení rozsáhlých objektů s nejvyšším stupněm zabezpečení a specializujeme se zejména na státní sektor. Naší vizitkou je také vývoj kamerových bodů pro městské kamerové systémy a s tím spojených platforem. Dodáváme ale také například konkrétní řešení optické kabeláže od výkopů po sváření a síťová řešení. Spektrum našich zákazníků je tedy velmi široké, od koncových zákazníků z rodinných domů po firmy a zástupce úřadů či měst.

Náplň práce:
- Akvizice nových zákazníků
- Tvorba cenových nabídek a rozpočtů
- Prezentace portfolia služeb zákazníkovi
- Servisní podpora zákazníka
- Dlouhodobá peče o stávající zákazníky
- Zastupování při jednání s obchodními partnery
- Uzavírání smluv a obchodních případů

Požadujeme:
- Zkušenost na obdobné praxi není podmínkou ale velkou výhodou
- Maximální zodpovědnost, ochotu vzdělávat se, loajálnost ke dlouhodobé spolupráci
- Zájem o moderní technologie
- Perfektní komunikační schopnosti, reprezentativní jednání
- Čistý TR, řp. Sk. B
- Ochotu cestovat
- Časovou flexibilitu

Nabízíme:
- Práci ve velmi perspektivním oboru
- Možnost zajímavé kariéry
- Služební vozidlo i k soukromým účelům
- Firemní bonusy, multisport karty apod.
- Vzdělávací programy
- Fixní mzda 22 000 Kč + provize až 50 000 Kč měsíčně
- Kvalitní pracovní zázemí a vybavení

Životopisy zasílejte na HR@hysperiagroup.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: HYSPERIA GROUP s.r.o.
  • Termin: 1.11.2020
  • Místo: Jihomoravský kraj, Brno-venkov
  • Plat: od 22000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 27.12.2020