TECHNIK BEZDRÁTOVÝCH TECHNOLOGIÍ

MaRcom-Eko s.r.o. Středočeský kraj, Nymburk
Plný úvazek

19600 — 25600 Kč

Detail pracovní pozice

Co Vás čeká?
Instalace přípojek internetu u koncových zákazníků, výstavba přístupových bodů a páteřních spojů, péče o nové a stávající zákazníky, každodenní komunikace se zákazníkem. Práce je jak v kanceláři, tak v terénu.
Koho hledáme?
Jste manuálně zruční, zvládáte práci ve výškách, máte znalosti s PC a OS (Win 10), vlastníte řidičský průkaz skupiny "B"?

Týden dovolené navíc, stravenky, notebook a mobilní telefon i pro soukromé využití, firemní auto, vzdělávací kurzy, atd. Životopis zasílejte: nabor@marcomnet.cz
Bližší info: www.marcomnet.cz/kariera, životopis zasílejte: nabor@marcomnet.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MaRcom-Eko s.r.o.
  • Termin: 1.11.2020
  • Místo: Středočeský kraj, Nymburk
  • Plat: od 19600 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.12.2020