obsluha strojů na výrobu bublinkové fólie, operátor výroby

GLOBALFOL s.r.o. Jihomoravský kraj, Blansko
Plný úvazek

18000 — 30000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
Budete součástí týmu u výroby bublinkových fóliích
Budete vyrábět sáčky, listy a různé speciální výrobky z bublinkové fólie
Budete provádět obsluhu a seřízení strojů nebo výrobní linky
Budete provádět kontrolu vyrobených kusů a jejich zaskladnění

Požadavky:
manuální zručnost
technické myšlení, nebo zdravý selský rozum
ochotu učit se novým věcem
samostatnost a pečlivost
práce v malém týmu by Vám měla být blízká
nekonfliktní povaha

Co Vám nabídneme:
karierní růst, na pozici mistr výroby
stabilní a dlouhodobé zaměstnání
prodloužení pracovní smlouvy k vzájemné spokojenosti obou stran na dobu neurčitou
odpovídající finanční ohodnocení, dle dosažených výsledků od 18.000-30.000 Kč
mzdu vždy a včas na účet
stravenky v hodnotě 100,- Kč/den
nástup možný ihned
dvou/třísměnný provoz
mimořádné odměny za doporučení nového zaměstnance
mimořádné odměny v závislosti na výsledcích hospodaření oddělení
možnost zapůjčení firemních vozidel i nákladních
sleva na firemní výrobky

Kontakt možný osobně v místě výkonu práce v čase 9.00-15.00 hod, telefonicky v čase 9.00-15.00 hod na č. 775 860 276 nebo na e-mail. adrese: vintr@globalfol.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: GLOBALFOL s.r.o.
  • Termin: 27.10.2020
  • Místo: Jihomoravský kraj, Blansko
  • Plat: od 18000 Kč
  • Počet volných míst: 4
  • Datum ukončení: 31.1.2021