POTRUBÁŘ/-KA - ZÁMEČNÍK/-NICE

SUTOR Global s.r.o. ,
Plný úvazek

25000 Kč

Požadavky:
- praxe v oboru 3 roky výhodou
- znalost výkresové dokumentace výhodou
- izometrie výhodou
- znalost přírubových spojů a technologických postupů montáže potrubí výhodou
Náplň práce:
- opravy přírubových spojů trub a armatur potrubí, prefabrikace potrubí a potrubních dílců, příprava svarových ploch, zajištění souososti potrubních dílů před svářením, výroba přípravků, montáž a demontáž potrubí, příprava uložení potrubí.
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, životní/penzijní připojištění, zaměstnanecký mobilní tarif, multisport karta, zvyšování kvalifikace
HLÁSIT SE: Burkovcová Markéta, e-mail: prace@sutorglobal.com - zaslat životopis, o dalším postupu Vás bude zaměstnavatel informovat (primárně zasílat životopis, k projednání doporučenky, prosím domluvit telefonicky, osobní schůzku předem (770 165 286 - volat v době od 8.00 do 11.00hod.).

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SUTOR Global s.r.o.
  • Termin: 1.11.2020
  • Místo: ,
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 5
  • Datum ukončení: 28.12.2020