Pracovník/ce v sociálních službách - osobní asistent/ka

DĚTSKÝ KLÍČ Šumperk, o.p.s. Olomoucký kraj, Šumperk
Plný úvazek

18000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
- přímá obslužná péče o klienty s autismem,

Požadujeme:
- vzdělání SO nebo ÚSO (kvalifikace dle zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách), tedy vzdělání sociálního zaměření anebo kurz pro pracovníky v sociálních službách,
- orientace v sociální problematice,
- komunikativnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu, samostatnost a odpovědnost,
- uživatelská znalost MS Office (Word, Excel),
- trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav.

Výhodou:
- zkušenost práce s osobami s autismem,
- řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:
- smysluplnou a zajímavou práci v profesionálním týmu
- podporu v dalším vzdělávání
- platové podmínky dle délky praxe od 18 000,- Kč
- možnost dalšího vzdělávání
- 5 týdnů dovolené
Pracovní doba 13.00 - 22.00 hod, 22.00 hod - 9.30 hod (jedná se především o odpolední a noční směny). Jedná se o pracovní poměr na plný úvazek. Pracovní smlouva na dobu určitou, po zaškolení a vyhodnocení spolupráce, možno prodloužit na dobu neurčitou.
Zájemci o pracovní pozici odešlete strukturovaný životopis a motivační dopis na:
Milada Mazurková, e-mail: dkmazurkova@seznam.cz nebo poštou na adresu: Dětský klíč Šumperk, o.p.s. Kozinova 5, 787 01 Šumperk nejpozději do 31.12.2020.
Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: DĚTSKÝ KLÍČ Šumperk, o.p.s.
  • Termin: 1.12.2020
  • Místo: Olomoucký kraj, Šumperk
  • Plat: od 18000 Kč
  • Počet volných míst: 4
  • Datum ukončení: 28.12.2020