skladník

DRUŽINA, spol. s r.o. Jihočeský kraj, Jindřichův Hradec
Plný úvazek

20000 Kč

Požadavky: ŘP sk. C a VZV - výhodou, schopnost rychle se učit novým věcem, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost. Zkušenost s prací ve skladu - výhodou.
Náplň práce: obsluha čističek obilí, výroba - pytlování, manipulace s hotovou výrobou, příjem a expedice zboží, nakládka a vykládka nákladních vozidel
Nástup: od 1.11.2020
Nabízíme: Stravenky 105,-Kč, příspěvek na životní pojištění

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: DRUŽINA, spol. s r.o.
  • Termin: 1.11.2020
  • Místo: Jihočeský kraj, Jindřichův Hradec
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 26.12.2020