PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Diecézní charita Brno Kraj Vysočina, Třebíč
Plný úvazek

25000 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu terénní práce - okres Třebíč.

Kontaktní osoba - koordinátorka služby: Mgr. Ilona Eyer Hobzová, Ilona.hobzova@trebic.charita.cz

Posláním domácí hospicové péče je umožnit nemocným v závěrečné fázi života být v kruhu svých blízkých a ve svém domácím prostředí.

Pracovní náplň nabízené pozice:
" výkon přímé péče v domácnostech nevyléčitelně nemocných - pomoc při sebeobslužných činnostech, osobní hygieně, podávání jídla, údržba domácnosti, aktivizační činnosti apod
" ranní a odpolední služby, plánované víkendy
" administrativa spojená s poskytováním služby klientům

Požadavky na uchazeče:
" SOU, SŠ sociálního nebo zdravotního zaměření nebo kurz pracovníka v sociál. službách
" zkušenosti a praxe v přímé obslužné péči výhodou
" řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič! (práce v terénu v rámci celého okresu Třebíč)
" morální bezúhonnost a zdravotní způsobilost
" ztotožnění se s firemní kulturou organizace
" schopnost zvládat vyšší míru stresu a psychické zátěže
" zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita při samostatné i týmové práci
" dobré komunikační schopnosti, trpělivost, empatie
" vážný zájem o nabízenou pozici na základě popisu pracovní náplně a poslání terénní služby podmínkou
" základní znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, práce s internetem)

Nabízíme:
" práci na hlavní pracovní poměr - 1,0 úvazku s možným nástupem od 1. 1. 2021
" platové ohodnocení dle praxe a dosaženého vzdělání od 25 000 Kč
" 5 týdnů dovolené
" stravenky
" finanční odměny při pracovním jubileu
" zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu
" teambuilding
" práce pod supervizí
" duchovní podpora

Motivační dopis s životopisem zašlete do 30. 11. 2020 elektronicky na adresu: ilona.hobzova@trebic.charita.cz
Do předmětu uveďte Výběrové řízení.

Vybraní uchazeči budou průběžně zváni k osobnímu pohovoru.

Více informací o činnosti Odlehčovací služby, Oblastní charity Třebíč a Diecézní charity Brno:
https://www.domacihospictrebic.cz/ www.trebic.charita.cz www.dchb.charita.cz

Videa ke zhlédnutí po zadání hesla "Oblastní charita Třebíč" nebo "Charita Třebíč" na www.youtube.cz

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Diecézní charita Brno, IČO: 44990260, třída Kpt. Jaroše 1928/9, Brno, Černá Pole, jakožto správce, zpracovávat prostřednictvím Oblastní charity Třebíč Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.
Odpovědí na naši nabídku volného místa poskytujete správci své osobní údaje za účelem realizace výběrového řízení, nejdéle po dobu jednoho roku od převzetí životopisu.
Podrobněji viz https://trebic.charita.cz/kariera/volna-mista/gdpr/

Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, supervize, zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu, teambuilding

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Diecézní charita Brno
  • Termin: 1.1.2021
  • Místo: Kraj Vysočina, Třebíč
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.11.2020