Svářeči *

H & B delta, s.r.o. Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

21700 Kč

Detail pracovní pozice

SVÁŘEČI *
Požadujeme: základní vzdělání, praxe ve svařování (průkaz), zkušenosti na obdobné pozici výhodou, čtení jednoduchých výkresů a znalost kontrolního měření výhodou, technické myšlení, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
Náplň práce: svařování výrobků z plechu a práce na klempířské dílně, čtení technické dokumentace, práce s měřidly, zámečnické a kompletační práce, příprava a seřízení stroje, kusová výroba, výroba fasádních kazet z plechů a bondů, kontrola hotových výrobků
Nabízíme: dvousměnný provoz (7,5 hod.), HPP (pravidelný příjem, placené přesčasy i nad rámec zákona), práce na nejnovějším vybavení v oboru svařování, nejde o stereotypní svařování u pásu, systém vlastního zaškolení, firemní benefity - roční odměna, stravenky, vzdělávání, zdravotní volno, penzijní připojištění, odměny k životnímu jubileu a další
První kontakt: telefonicky v době 8:00 - 14:00 h. na čísle: 725 675 531 nebo e-mailem na: kariera@hbdelta.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: H & B delta, s.r.o.
  • Termin: 1.11.2020
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 21700 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 28.12.2020