Svářeč

A-Z PREZIP a.s. Pardubický kraj, Chrudim
Plný úvazek

30000 Kč

Detail pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Pardubická 326, Chrudim.
NÁPLŇ PRÁCE: Práce na stavbách po ČR. Provádění svářečských prací (konstrukční sváry). Pomocné práce v rámci celé čety. Montáž a manipulace s železobetonovými prvky za pomoci jeřábu. Práce z vysokozdvižných plošin.
POŽADAVKY: Certifikát svářeče ISO 9606-1 (elektroda obalovaná). Základní svářečský kurz. Po zaškolení firma zajistí certifikát svářeče dle ISO 9606-1. Vazačský a plošinářský kurz není podmínkou - firma zajistí. Řidičský průkaz skupiny B výhodou.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Odlučné. 5 týdnů dovolené.

První kontakt učiňte prosím na níže uvedeném telefonním čísle denně od 7:30 do 14:30 hodin.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: A-Z PREZIP a.s.
  • Termin: 26.10.2020
  • Místo: Pardubický kraj, Chrudim
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 25.12.2020