Obsluha lisů

Markmont, s.r.o. Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
Plný úvazek

94 — 150 Kč

Detail pracovní pozice

z: 22.10.2020 - nástup možný IHNED
NÁPLŇ PRÁCE:
Výroba dílů pro automobily i zemědělské stroje.
Obsluha lisu pro hluboké tažení či ohýbání plechů včetně strojů pro tváření plechů za tepla.
Obsluha lisu při procesu tváření, kontrola kvality výlisků, kontrola chodu troje, kontrola stavu tvářecích nástrojů, přeprava a ukládání břemen, vázání břemen na pracovišti
POŽADUJEME:
praxi v automobilovém průmyslu či při obsluze lisu vítaná, ochota pracovat ve třísměnném či nepřetržitém provozu ( tz. krátký / dlouhý týden), chuť do práce, vzdělání ve strojním oboru, vazačský průkaz
NABÍZÍME
dlouhodobou spolupráci na HPP, možnost ubytování zdarma v blízkosti pracoviště,
možnost kariérního růstu, možnost přesčasových hodin
V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na email : plzen@markmont.eu

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Markmont, s.r.o.
  • Termin: 16.11.2020
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
  • Plat: od 94 Kč
  • Počet volných míst: 5
  • Datum ukončení: 25.12.2020