SVÁŘEČ

Markmont, s.r.o. Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
Plný úvazek

94 — 180 Kč

Detail pracovní pozice

z: 22.10.2020 - nástup možný IHNED
Náplň práce:
stehování a svařování dílů, čtení výkresové dokumentace, práce ve dvousměnném provozu
Požadujeme:
svářečský průkaz ČSN EN ISO 9606- 135 ( státní zkouška), jeřábnický a vazačský průkaz výhodou, znalost čtení ve výkresech, manuální zručnost a praxe v oboru svářeče
Nabízíme:
Dlouhodobou spolupráci ve stabilním podniku, možnost přesčasů, možnost ubytování zdarma,
možnost záloh, příspěvek na dopravu
V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na email : plzen@markmont.eu

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Markmont, s.r.o.
  • Termin: 16.11.2020
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
  • Plat: od 94 Kč
  • Počet volných míst: 5
  • Datum ukončení: 25.12.2020