Technolog svařovny

Jiří Vaněk, s.r.o. Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
Plný úvazek

28000 — 36000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracoviště: Výstavní 2937/132a, Ostrava-Vítkovice
1. kontakt e-mailem, telefonicky v Po-Pá od 7:00 do 15:00 hod., osobně v sídle firmy ve 13 hod.

Společnost zabývající se zakázkovým zpracováním plechů, kovových profilů a trubek přijme technologa svařovny pro perspektivní výrobu s expedicí do celého světa.

Nabízíme:
Zaměstnání v české výrobní společnosti - pouze na ranní směny
Finanční ohodnocení odpovídající doložené praxi v zdělání
Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání

Náplň práce:
Předvedení referenčního svaru operátorům - aktivní svářeč s praxí
Dohled nad nastavováním optimálních parametrů svařování
Dohled nad kvalitou svařování
Kontrola dodržování technologie svařování
Kontrola výrobních časů
Vizuální kontrola svarů
Řešení technologických změn v dokumentaci a v technologických postupech
Návrhy na zlepšení produktivity ve výrobě

Požadavky:
Platné úřední zkoušky svařování na metodu 135
Znalost procesu svařování - praxe minimálně 5 let
Samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost

Benefity: příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Jiří Vaněk, s.r.o.
  • Termin: 1.11.2020
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 25.12.2020