Lisař/ka - dělník/dělníce

Andrea Špačková - PRODUCT - SPACEK Pardubický kraj, Pardubice
Plný úvazekDohoda o provedení práce

16700 — 22000 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce: Poběžovice 29, Holice.
Nástup dle dohody.
Práce na HPP možné i na dohodu o provedení práce.
Náplň práce: Samostatná práce ve výrobě brzdového obložení - práce u lisovacího stroje (případné zaučení, rádi Vás vše naučíme). Dodržování lisovacích pokynů a vyplňování výrobních protokolů. Sériová a zakázková výroba. Základní čtení technické dokumentace a její využití v praxi. Kontrola kvality lisovací směsi a měření nalisovaných polotovarů posuvným měřidlem. Pracovní pozice vhodnější spíše pro ženy (práce v rámci spolupracovnic - lisařek).
Znalost práce s technickými měřidly výhodou. Nutná manuální zručnost. Nekuřácké prostředí, velkou výhodou je práce v jednosměnném provozu, žádné noční a odpolední směny.
Pracovní doba 7:00 - 15:30.
Nabízíme práci ve stabilní, prosperující a moderní české firmě, která se zabývá výrobou brzdových komponentů. Nabízíme práci v přátelském kolektivu, v příjemném a moderním prostředí spolu s adekvátním finančním ohodnocením s možností každoročního růstu.
Zaměstnanecké výhody: příspěvky na stravování, prémie za docházku a spousty dalších výhod
Místo vhodné pro absolventy a osoby zdravotně znevýhodněné.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (PO-PÁ - 08:00-16:00).

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Andrea Špačková - PRODUCT - SPACEK
  • Termin: 1.11.2020
  • Místo: Pardubický kraj, Pardubice
  • Plat: od 16700 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 23.12.2020