Správa a údržba majetku

Amagasaki Pipe Czech s.r.o. ,
Plný úvazek

20000 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce: Kožlany, Japonská 461
Náplň práce:
- kontrola, údržba a správa budov, zařízení a vybavení majetku společnosti, systémů řízení a technologií
- údržba zeleně, operativní odstraňování drobných závad,
- správa a údržba vozového parku
- fyzické kontroly majetku+kamerový systém
Požadujeme:
- praxe na obdobné pozici
- pracovitost
- manuální zručnost, fyzická zdatnost
- spolehlivost, samostatnost
- aktivní přístup a ochota
- ŘP sk. B
- znalost provozních technologií (topení, vzuchotechnika) - výhodou
Benefity:
- stravenky, docházkový bonus 10% ze zákl. mzdy
- příspěvek na důchodové připojištění podle odpracovaných let
- půlroční hodnocení s mimořádnou věrnostní odměnou
- kompletní zaškolení

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Amagasaki Pipe Czech s.r.o.
  • Termin: 22.10.2020
  • Místo: ,
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 23.12.2020