hospodář/ka školy

Speciální základní škola a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace Ústecký kraj, Děčín
Plný úvazek

25000 — 30000 Kč

Detail pracovní pozice

Nástup dle dohody, PP na dobu neurčitou.
Místo je vhodné i pro osoby OZZ

Náplň práce:
Vedení spisové služby, vedení pokladny, vyřizování objednávek, příprava podkladů pro účetního školy,
hlídání čerpání rozpočtu v projektové činnosti, zajišťování oprav a revizí, komunikace s institucemi,
úřady a organizacemi, cestovní příkazy a cestovní náhrady, evidence majetku a inventarizace,
archivace. Spolupráce s účetním školy a hospodářkou – personalistkou školy.

Benefity:
Práci u stabilního zaměstnavatele, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na
penzijní připojištění či doplňkové penzijní spoření, odměny za životní výročí, výhodné jízdné
dle tarifů DÚK, finanční ohodnocení s možností nadtarifních a mimořádných složek platu dle
platné legislativy.

Kontakt: Mgr. BC. Monika Kamenicka
e-mail: kamenicka@skolyvybezek.cz (zaslat strukturovaný životopis), dále budete kontaktování telefonicky k pohovoru

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

  • Zaměstnavatel: Speciální základní škola a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace
  • Termin: 1.5.2024
  • Místo: Ústecký kraj, Děčín
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 18.4.2024