uklízeč/uklízečka

Krajské ředitelství policie Středočeského kraje Hlavní město Praha,
Zkrácený úvazek

18900 Kč

Pechač Michal Bc., tel.: +420 720 976 899 V pracovní dny 7.00 - 15.30 hod., e-mail: michal.pechac@pcr.cz

Náplň práce
o provádění běžného úklidu
o vynášení odpadků, čištění a vysávání koberců
o desinfekce klozetů, umýváren a sprchových koutů, atd…
o čištění zrcadel, stěn s omyvatelným nátěrem, obkladů, vstupních dveří do kanceláří, atd…
o dodržování BOZP a PO na pracovišti
o podřízenost příslušnému vedoucímu ekonomického oddělení.

Požadujeme
o základní vzdělání nebo základy vzdělání
o bezúhonnost (doložena výpisem z rejstříku trestů)

Výhodou
o praxe v oboru
o vstřícnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, komunikační schopnosti
o řidičský průkaz - skupina B

Další informace
o pevná pracovní doba: pondělí - pátek, 7:00 - 15:30 hodin, po dohodě lze upravit

V případě zájmu kontaktujte vedoucího ekonomického oddělení Praha - tel. 974 861 879, mob. 720 976 899, e-mail: michal.pechac@pcr.cz.

Zaměstnanecké výhody:
o platová třída 2 se mzdou 18.900,- Kč
o možnost dotované stravy
o možnost čerpání prostředků z FKSP (penzijní připojištění, rekreace)
o řádná dovolená 25 dní, 5 dní indispozičního volna

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

  • Zaměstnavatel: Krajské ředitelství policie Středočeského kraje
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Hlavní město Praha,
  • Plat: od 18900 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.5.2024